Novinky

5. října 2012
Nové ošetření pleti značky MCCM MEDICAL COSMETIC - CHEMICKÉ PEELINGY za 1000 Kč
(chemický peeling slouží k hloubkové obnově a silnému omlazení pleti).

Změna ceny:
- barvení řas za 60 Kč
- barvení obočí za 60 Kč

10. dubna 2012
Nechali jsme vytisknout dárkové poukázky a pokud chcete udělat radost svým bližním, kupte tyto poukázky za sníženou cenu právě teď. Čtěte víc...

Kontakt
an image
KOSMETICKÝ SALON
Doubice 47
407 47 Doubice
(vedle Doubické hospody)

Kosmetika:
Email len.kos@seznam.cz
Telefon : 724 892 269

Masáže:
Email kosta.mas@seznam.cz
Telefon : 733 466 756

Pohled do čekárny salonuKosmetické ošetření kosmetikou  GERMAINE DE KAPUCCINI, KEENWELL, MAKO – BUTTERFLY:

Ošetření živým Kolagenem PLATINUM  - účtováno 80,- Kč.

Ošetření  galvanickou žehličkou NU SKIN GALVANIC SPA II - používá se kosmetika NUSKIN.

Normální pleť:

GERMAINE de CAPUCCINI – Sada HYDRASOIN ošetření pro obnovení schopnosti pleti zadržovat vodu, která zároveň pomáhá chránit pleť. Zmírňuje známky stárnutí dehydrované pleti, dodává svěží vzhled a jemnost. Vhodné i pro suchou nebo dehydrovanou pokožku. GERMAINE de CAPUCCINI – Regenerační výživná maska OPTIONS KEENWELL - hydratační a regenerační krém H2O.

Suchá, zralá, ochablá pleť:

AINHOA - Sada SPECIFIC EXTREME SUBLIME - Přítomnost kyseliny hyaluronové přináší pokožce pevnost a pružnost. Zlepšuje hydrataci a přirozenou ochranu. Kyselina glykolová se používá pro hlubokou exfoliaci. Působí proti známkám stárnutí, zvlhčuje pleť. Stimuluje vlastní regeneraci tkání.

Možnost koupě celé sady za 1000,- Kč, práce za jedno sezení 300,- Kč.

Ochablá unavená pleť:

GERMAINE de CAPUCCINI – Zpevňující vypínací maska OPTIONS.

MAKO – BUTTERFLY - Zpevňující liftingová maska s mořskými řasami a Rovisomem ACE - je komplex vitaminů k ochraně kůže před předčasným stárnutím. Zajišťuje intenzivní vypínací efekt spojený s hydratací pleťi.

MAKO- BUTTERFLY – Revitalizační maska s mořskými řasami. Hluboká péče o pleť Vyrovnává nejdůležitější funkce pokožky , chrání před znečišťujícími vlivy prostředí a zlepšuje povrch pleťi. Utišuje a vyhlazuje , rozjasňuje stresovanou a unavenou pleť.

TAKÉ OFF - Slupovací maska s obsahem vinné révi a zeleného čaje.

KRÉMY:

MAKO- BUTTERFLY – Zpevňující liftingový krém s mořskými řasami.Vypínací efekt Spojený s hydratací pleti , zlepšuje pružnost pokožky.

SPF 15 – Liftingový krém – kombinace tří aktivních složek vykazuje dokonalý liftingový efekt. Kyselina hyaluronová vysoce účinná látka podporuje hydrataci, vyplňuje kožní tkáň.

Suchá, citlivá pleť:

MAKO – BUTTERFLY – Hydratační liftingová maska s kyselinou hyaluronovou a rýžovým proteinem, tvoří hydratovaný film na povrchu pokožky s dlouhodobým zvlhčujícím účinkem . Zpevňuje pleť.

Aknózní problematická pleť:

MAKO-BUTTERFLY – Maska ACNE CARE čistící maska s kaolínem odstraňuje nečistoty v pórech i na povrchu pokožky, pohlcuje přebyteční kožní maz. Detoxikuje pokožku a urychluje látkovou výměnu.

Aknózní problematická pleť:

MAKO – BUTTERFLY – Adstringentní bylinná maska protizánětlivá, čistící a stahující maska, která zmírňuje barevné nerovnosti u problematické pleti.

MAKO- BUTTERFLY –ACNE CARE čistící krém při akné uvolňuje ucpané póry, vyrovnává kožní maz a napomáhá k regeneraci, uklidnění pokožky.

Oční okolí:

GERMAINE de CAPUCCINI- Profesionální program TEMEXPERT proti výrazovým liniím a vráskám v oblasti očního okolí. Maska na oční okolí a balzám pro korekci výrazových linií a vrásek.

MAKO-BUTTERFLY Grace line vyhlazující maska na oční okolí s kyselinou hyaluronovou.

KEENWELL sada Progresi antistresový gel na oční okolí k odstranění známek únavy. Liftingový krém na vyhlazení vrásek očního okolí.

KEENWELL – Progresi gel k odstranění známek únavy očního okolí.

KEENWELL - sada Progresi antistresový gel na oční okolí k odstranění známek únavy 25ml. Krém proti vráskám na oční okolí 25ml. Přípravek pro okamžitý liftink očního okolí. K odkoupení pro domácí ošetření, v salonu 885,- Kč.

AINHOA - EXTREME ACTIVE REPAIR PACK – profesionální ošetření očního okolí , Kolagen Plus mikroporéznímaska na bázi vláken čistého kolagenu. Koncentrované sérum obsahující komplex kmenových buněk.

 

Čtěte více...