Novinky

5. října 2012
Nové ošetření pleti značky MCCM MEDICAL COSMETIC - CHEMICKÉ PEELINGY za 1000 Kč
(chemický peeling slouží k hloubkové obnově a silnému omlazení pleti).

Změna ceny:
- barvení řas za 60 Kč
- barvení obočí za 60 Kč

10. dubna 2012
Nechali jsme vytisknout dárkové poukázky a pokud chcete udělat radost svým bližním, kupte tyto poukázky za sníženou cenu právě teď. Čtěte víc...

Kontakt
an image
KOSMETICKÝ SALON
Doubice 47
407 47 Doubice
(vedle Doubické hospody)

Kosmetika:
Email len.kos@seznam.cz
Telefon : 724 892 269

Masáže:
Email kosta.mas@seznam.cz
Telefon : 733 466 756

Další informace o žehličceProdlužování a zahuštování řas
JB COSMETICS.

Před aplikací je nutná osobní konzultace s klientkou, kde jí bude vše vysvětleno, domluvíme se na desingu řas a tvaru očí, které se více otevřou a získají přirozený vzhled.

Řasy jsou vyrobeny ze syntetického polyesteru, který je vytvarován podle skutečních řas a proto jsou k nerozeznání od původních řas. Při správné aplikaci a správném zacházení ze strany klientky řasy vydrží až dokud samy nevypadnou.

Proto se doporučuje dodržovat 2 až 3 týdenní program pro udržení plných řas. Procedůra trvá 2 hodiny a na každou Vaši řasu je nalepena speciálním lepidlem umělá řasa, záleží na počtu vlastních řas. V průměru se lepí až 80 řas na jedno oko. Lepidlo se vaší pokožky nedotkne, proto by nemělo dojít k žádným problémům. Pokud však dojde k nečekané alergické reakci, není problém bezplatně řasy okamžitě sundat v salonu přípravkem k tomu určeným. Spoje lepení nejsou pouhým okem vidět a působí naprosto přirozeně. Prvních 48 hodin po prodloužení řas je velmi důležité dodržovat pokyny designéra. Lepidlo může být stále lepkavé a je s ním třeba patřičně zacházet.

Při osobní konzultaci, kde se klientka rozhodne pro aplikaci řas si také  domluvíme přesný termín. Zde je účtována nevratná záloha 1 000 Kč, která se započítává do celkové částky. Je důležité dodržet termín, jelikož se musím na práci připravit.

Aplikace řas trvá 2 hodiny a částka se pohybuje od 3 000.-Kč do 4 500.-Kč.

Za konzultaci a první doplnění řas po 2 až 3 týdnech si nic neúčtuji.

Další doplnění řas po 2 až 3 týdnech                             500,- Kč

Po 3 týdnech až 4 týdnech                                            700,- Kč

Po 1 měsící až do 1měsíce a půl                                  1 500,- Kč